Ši privatumo politika (toliau- Politika) aprašo, kaip MONTEM UAB apsaugo savo klientų, interneto lankytojų asmens duomenis ir privatumą.

Politikoje galite sužinoti, kokią informaciją apie Jus renkame, kai lankotės internetinėje parduotuvėje www.metalineslubos.lt, bei ką su šia informacija darome ir kam perduodame.

Jūsų asmens duomenų valdytojas yra MONTEM UAB, įmonės kodas 302729002, Vokės g.2a,Lentvaris, tel. +370 528 29576, el. paštas: info@montem.lt.

Duomenų rinkimas ir naudojimas

Jūsų asmens duomemis renkame tik nustatytais, aiškiai apibrėžtais bei teisėtais tikslais.

Duomenys pirkimo operacijai užtikrinti

Norėdami, kad www.metalineslubos.ltt svetaineje klientams būtų kuo patogesnė naudotis, svetainę nuolat tobuliname ir atnaujiname. Šiam tikslui, mes renkame Jūsų svetainės naršymo duomenis.

Šią informaciją renkame Google analytics sistemos pagalba. Jos leidžia mums sužinoti informaciją apie svetainės ir puslapių:

 • lankomumą
 • praleistą laiką
 • naršyklės naudojimą
 • kokiuose irenginiuose skaitoma svetainė
 • paspaudimu svetainėje
 • pelės judesius
 • ir panašiai

Šiuos duomenis mes analizuojame ir vertiname. Visi duomenys yra mums pateikiami visiškai nuasmeninti.

Daugiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia >>

Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį >>

Slapukai

Tinkamui svetainės veikimui į Jūsų įrenginį įrašomi mažos duomenų rinkmenos, vadinamos slapukais. Tai atlika daugelis internetinių svetainių.

Kas yra slapukai ir kam jie naudojami?

Slapukas- maža teksto rinkmena, kuri išaugoma apsilankius svetainėje.

Slapukai skirtomi :

 • ilagalaikiai, jie galioja ir nėra ištrinami baigus lankytis mūsų svetainėje.
 • trumpalaikiai, jie išsitrina automatiškai uždarius mūsų svetainę.
 • būtinieji, be jų svetainė ar puslapis funkcionuos nekokybiškai. Jūsų naudojama naršyklė gali neatkurti mūsų svetainės turinio
 • pasirenkamieji, šie slapukai yra įrašomi, tik su Jūsų sutikimu, paspaudus mygtuką „Sutinku“ iššokančiaje slapukų pasirinkimo juostoje.

Naudojami slapukai :

 • Funkciniai – pirkėjo nustatymų atsiminimui (kalba, valiuta ir t.t.)
 • Regisracijos- naršytojo atpažinimui
 • Statistiniai- statistinių duomenų rinkimui
 • Marketinginiai- reklaminių žinučių parinkimui
 • Trečiųjų asmenų- mūsų partnerių naudojami slapukai (pvz. socialinių tinklų)

Naudojamų slapukų funkcijos:

 • atsimena pirkėjų pasirinktus nustatymus (kalba, valiuta, laiko zona, ir t.t.)
 • atpažysta ar svetainėje lankosi lankytojas, kuris jau lankėsi anskčiau (registracijos palengvinimui)
 • pateikia peržiūrėtas prekes
 • pateikia reklamą pagal Jūsų ansktesnių apsilankymų duomenis
 • fiksuoja svetainės lankomumą
 • pateikia anoniminius duomenis svetainės lankytojams analizuoti ir vertinti

Mūsų slapukai gali būti kuriami naudojantis kitų interneto svetainių analitikos paslaugų teikėjų paslaugomis, pavyzdžiui, bendrovės „Google Inc.“ paslauga „Google Analytics“.

Slapukų naudojimo teisinis pagrindas – mūsų teisėti interesai užtikrinti techninį svetainės funkcionalumą (pvz., pirkinių krepšelio veikimą), o kai slapukai naudojami Jūsų parinktims įsiminti, statistiniais ir pritaikytos reklamos teikimo tikslais – Jūsų sutikimas.

Slapukų atsisakymas

Daugelis interneto naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Tinklalapio vartotojai savo nuožiūra gali užblokuoti ar ištrinti slapukus ir panašius unikalius identifikatorius, jeigu tai jiems leidžia jų naršyklės ar įrenginio nustatymai. Visgi, jei atsisakysite ar užblokuosite slapukus ar kitas panašias technologijas, kai kurios Elektroninės parduotuvės funkcijos Jums gali būti neprieinamos arba jos gali veikti ne taip efektyviai.

Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

Kas ir kodėl gali peržiūrėti Jūsų duomenis?

Jūsų duomenų niekada neparduodame.

Jūsų duomenis laikome pagal visus Lietuvos Respublikos teisinius aktus ir visada saugiai. To paties reikalujame iš visų mūsų partnerių, kurie gali turėti prieigą prie Jūsų duomenų.

Jūsų duomenis gali peržiūrėti:

MONTEM UAB darbuotojai, kurie prižiūri interneto svetainės turinį ir veikimą

MONTEM UAB darbuotojai, kurie aptarnauja Jūsų pateiktą užsakymą

Tiekėjai, kurie suteikia svetainės turinio valdymo sistemų ir svetainės talpinimo paslaugas

Google LLC – internetinės svetainės analitikos paslaugos tiekėjas. Analitikos duomenų perdavimui taip pat taikomi sutartiniai įsipareigojimai dėl duomenų apsaugos, su kuriais galite susipažinti čia >>

Tiekėjai, kurie suteikia reklamos kompanijų priežiūros ir svetainės turinio rinkodaros paslaugas.

Taip pat galime bendradarbiauti su trečiosiomis šalimis dėl efektyvios internetinės reklamos. Tik mums leidus ir sutikus, mūsų internetinėje svetainėje trečioji šalis gali patalpinti savo slapukus.

Šiems slapukams galioja trečiųjų šalių slapukų politika.

Kiek laiko saugosime Jūsų duomenis?

Duomenis, kurie skirti sutartiniam įsipareigojimui (Jūsų pirkimui ) įvykdyti saugosime ne ilgiau nei 10 metų nuo sandorio įvykdymo dienos.

Statistinius duomenis, kurie tvarkomi Google analytics įrankiais, įprastai saugomi iki 3 metų.

Trumpalaikiai slapukai – ištrinami iškart uždarius svetainę.

Ilgalaikiai slapukai- įprastai saugomi iki 2 metų.

Kaip galite susipažinti su savo duomenimis? Kokias teises turite?

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: info@montem.lt. Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkeliamumą.

Politikos pakeitimai

Ši Politika gali būti keičiama bet kuriuo metu. Jeigu ši Politika bus pakeista, apie tai jus informuosime savo svetainėje www.metalineslubos.lt, kurioje taip pat rasite naujausią šios Politikos versiją.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo?

Jei manote, kad Jūsų teisės į privatumą buvo pažeistos, galite pateikti skundą Valstybinei asmens duomenų inspekcijai, A. Juozapavičiaus g. 6, 09310 Vilnius, tel. (8 5) 271 2804, 279 1445, faks. (8 5) 261 9494, el. paštas ada@ada.lt.